84) DOPRAVNÍ NEHODA - 26.12.2017

26.12.2017

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS Pce k dopravní nehodě v k.ú. Skuteč, mezi obcí Přibylov a Bílým kopečkm. Po příjezdu na místo průzkumem zjištěno, že se jedná od DN 1 x OA Škoda Felicia, které se nacházelo mimo pozemní komunikaci na střeše. Ve vozidle se v době příjezdu jednotky žádné osoby nenacházely. Na místě přítomen majitel vozidla, který uvedl, že s vozidlem cca před 2 hodinami havarovala jeho manželka, která je již doma. Následně byl poučen, aby manželka vyhledala lékařské vyšetření. Na místě se dále nacházel majitelem přivolaný jeřáb, který provedl vytažení vozidla. Jednotka SDH na místě provedla protipožární opatření, dále bylo zamezeno úniku provozních kapalin a pomocí sorbentu zasypány místa úniku oleje. Dále asistovala při naložení vozidla na odtahovou službu. Během celého zásahu bylo prováděno ze strany JSDH řízení provozu na pozemní komunikaci. Při zásahu nedošlo k zranění zasahujících členů jednotky.