Štěpánov 18.7.2009

24.07.2009

18.7. 2009 se na Štěpánově konal 5. ročník turnaje v malé kopané. Sportovní družstvo mužů se rozhodlo také se turnaje zúčastnit, i přes menší potíže se dala sestava 8 lidí dohromady - Radek Vacík, Martin Henych, Milan Zeman, Vojtěch Brokl, Milan Najman, Martin Sodomka, David Miko, Mirek Kunhart ml.. Dle sestavy soudit, že se nejednalo o žádné fotbalové talenty :-D . Družstvo SDH Skuteč bylo vylosováno do skupiny D, kde mělo sehrát 5 zápasů, ze skupiny postupovali první dva týmy. Naši muži měli až do prvního zápasu ambice postoupit, poté byli vyvedeni z omylu. První zápas proti HC Štěpánov prohráli 0:4, v druhém zápase s K.Z.Ú. prohráli 0:6, třetí proti favoritovi skupiny dopadl relativně dobře a to v poměru 0:7 pro SDH Slepotice. Poslední zápas, který muži odehráli byl za pořádného lijáku proti SDH Štěpánov, ten pro změnu prohráli 0:2. Musíme ale konstatovat, že se jednalo o nejlepší výkon byť ze zápasu si odnesli pouze dobrý pocit, bahno na hlavě a mokro i v kalhotech. Poslední zápas pro družstvu Horton naši muži prohráli kontumačně 0:5, po výkonu proti Štěpánovu už nemohli nastoupit na další zápas. Tím pro ně skončil turnaj na posledním místě. Muži však slíbili posílit sestavu, potrénovat a příští rok postoupit minimálně ze skupiny.

Fotografie naleznete v galerii, video se raději nepořizovalo.